VÍKENDOVÝ VÝPLACH-NÁŠ "OBLÍBENÝ" RECENZISTA

22. listopad 2009 | 17.16 |

Víkendový výplach # 11 s Batmanem a vlky

Ani upírská senzace nevysála inspiraci z našeho víkendového mixu, naopak do něj přisypala spoustu podnětů. Hurá do dalšího Výplachu.

Humor týdne

Dlouhé týdny dopředu bylo zřejmé, že se kolem Nového měsíce vyrojí desítky humorných výplodů lidové tvořivosti, jež zkusí tnout do citlivých duší fanynek Twilight... a rozvibrují bránice jejich odpůrců, s lehkým pocitem zadostiučinění a zábavné satisfakce. Jako jeden z prvních přišel Brandon Routh se svojí partnerkou. Dospívající dívky si díky nim můžou oddechnout, konečně totiž poznali způsob, jak vyřešit jistá úskalí milostného života s upírem.

Spoiler týdne

Svou poznámku k Twilight přidal i slavný moderátor Conan O´Brien. Podařilo se mu ukořistit vystřiženou sekvenci z Nového měsíce, která se objeví až na necenzurované DVD verzi. Pokud jste Nový měsíc ještě neviděli a nechcete si zkazit zážitek spoilerem, tak se tomuhle vševysvětlujícímu videu určitě vyhněte. :-)

+ MOJE POZNÁMKA K TOMUTO VIDEU....NECHUTNÝ A TRAPNÝ !!!!!!!!!!!

Kampaň týdne

A Twilight potřetí a naposledy. Až když člověk vidí kampaň proti zneužívání zvířat s jednou z jejích héreček, definitivně si uvědomí, kde je problém. Kdyby vypracovaná těla ukazovaly i ženy a dívky, bylo by to jednak fér (Bond se taky svlíká a nenechává v tom jen bondgirl!), a zadruhé by se v tom filmu objevilo alespoň jedno, by jediné, lákadlo.

Mimochodem, v Twilight vypadá inkriminovaná herečka prý takto (já nevím, nezaznamenal jsem jí - a podle fotky chápu proč):

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře