V ŘÍMĚ

25. říjen 2009 | 12.43 |
V Římě budou uveřejněny nové scény z New Moon. Celkem budou tři. Edward opouští Bellu a čeká na ní před jejím domem, Bella běží přes náměstí a obejme Edwarda, a poslední je scéna v hale u Volturi.

Edward opouští Bellu
Edward čeká na Bellu před domem, protože si s ní potřebuje promluvit. Řekne ji, že odjíždí z Forks, protože tu koluje podezření na Carlisle. Nejprve si Bella myslí, že Edward chce, aby odjela s nimi, ale pak si uvědomí, že to tak není. "Co myslíš tím "my"?" Edward odpoví, "Jen moje rodina." Bella se rozčílí. Znovu Edwardovi opakuje, že to ta nehoda s Jasperem nic neznamenala a Edward řekne, že je to právě tento problém. "Nic ve srovnání s tím, co se mohlo stát." Řekne jí, že nepatří do jejího světa. Bella mu na to odpoví, "To změní hodně věcí." Pak už jen Edward řekne, že "Tohle je naposledy, co mě vidíš.". Bella se ho ještě snaží přesvědčit, ale on odchází. Pak už je jen vidět jak se ztmaví obraz a Bella spadne na zem.

Začátkem příštího měsíce už se rozjede světové turné s novým filmem New Moon, který se v kinech objeví už 20.listopadu. První týden v listopadu má Kristen Stewart spolu s Taylorem Lautnerem namířeno do Mexika kde budou propagovat film.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře