BOMBA...NEJVĚTŠÍ..MEGA

9. prosinec 2009 | 22.34 |

TOTO JE TEXT KOPÍROVANÝ ZE STMIVANI.EU ...NEJ STRÁNKY..MŮJ DOMOV..TADY JE ÚVODNÍ TEXT+CELÝ ČLÁNEK..TA SLEČNA JE BOREC !!

Ačkoli se to zdá nemožné, je to tak. Našla jsem na Robertových oficiálních stránkách právě jeho email! Opravdu neuvěřitelné, ale sama jsem mu již zkoušela napsat. A opravdu odepsal! Tak holky, připravte anglický textík a honem ho pošlete Robertovi. :)

Než se rozhodnete Robertovi napsat, měli bychom si uvědomit kolik lidí z celého světa mu píše, snad by se to nedalo ani zpočítat. A proto berte ohledy na to, že ten email musí mít nějaký předmět a ne bezmyšlenkovité: Hi, nebo Hallo, načež si Rob sám stěžoval. Takže pokud se už rozhodnete mu napsat berte ohledy na tyto body:

 • Nezapomeň napsat předmět k emailu (je to první na co se Rob podívá), takže si na něm dej záležet aby byl výstižný a ne moc nudný!
 • Druhá věc je, že email musí mít nějakou podstatu a proto si přesně připrav, co by si mu chtěla napsat. Prosím, vynech věty jako, ahoj, jak se máš, nebo co děláš, nebo jaké máš počasí a podobně.
 • Třetí věc je angličtina, snaž se vynechávat google překladače a podobné "načeštělé" slovníky, které jsou dobré tak jedině na zjištění jednoho slovíčka, které ještě k tomu musí být známé. Takže se domluv s někým, kdo mluví perfektně a společně napište email.
 • Dále si dej pozor, aby email nebyl příliš dlouhý, komu by se zase chtěl číst, když tak bude mít 1000. nepřijatých emailů.
 • A pokud ti neodpoví do doby, kterou požaduješ, radím ti jedno a to, buď trpělivý(á)
 • Potom, pokud se roberta zeptáš, jak se má Ashley, nebo Kristin. Bože, co jsme to za lidi? Píšeš Robovi, ne jim, takže na to ber ohledy!
 • No a poslední věc je to, že pokud budeš psát: "hallo i´m Simona, i love you! You are best actor!!" Kolik si myslíš, že mu to píše lidí? Hm, kolik holek? Zapoměň, tohle nepiš! :)

Myslim, že se ti možná tyhle "rady" zdají pitomé, ale sám/sama se nad tím zamysli, jaké to je i pro toho samotného Roba. Takže ti píšu ještě malinké shrnutí, které si určitě přečti!

 1. Nazapomeň na to nejdůležitejší - předmět emailu, aby se lišil! Ne aby v něm stálo Hallo/Hi! Buď originální!
 2. Potom si dávej pozor na podstatu emailu, aby nebyl takový jako dalších 15 000 emailů od holek, které mu píšou. Takže si připrav na co se ho chceš zeptat, ale ať do nejsou trapné otázky tipu: jak je? Co Kristin.
 3. Rob nesnáší novináře, tak mu proboha nepiš "v novinách jsem četla, že se budete brát" nebo cokoli v nevinách jsem četla... zapomeň!
 4. Pozor na angličtinu, je to základní podstata. Piš správně bez gramatických chyb. Alespoň se snaž a vyvaruj se internetovým překladačům!
 5. Nanaléhej na odpověď, buď trepělivá!
A tady je konečně ten email: pattin.rob@usa.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: BOMBA...NEJVĚTŠÍ..MEGA andysek 10. 12. 2009 - 17:44