NOVINKY Z VANCOUVERU

21. srpen 2009 | 19.51 |

První věc je nová.úžasná fotka Alice.

Druhá věc, která byla zveřejněna na Lion&LambLove je, že Stephenie Meyer byla znovu zažalována tentokrát za plagiátorství čtvrtého dílu ságy - Rozbřesk. Prý se nápadně podobá knížce The Nocturne od Jordan Scott. Jordan Scott tvrdí, že je tam velká podoba se svatbou, sexuálními scénami, s dítětem se zlými silami, a smrtí  hlavní postavy.  Podle všeho ale chce Jordan Scott ( žalující Steph.) jen svých 5 minut slávy. Tak tedy hodně štěstí Stephenie!

Třetí věc byla zveřejněna na EM.org . Je to jen zpráva že BooBoo Stewart ( Seth Clearwater ) přijde na řadu s natáčením až příští měsíc :) Stejně jako s Juliou Jones ( Leah C. )

Rozhovor s Juliou Jones najdete zde

Čtvrtá věc, která se mi podařila zjistit je NÁZEV PÍSNIČKY z traileru New Moon - Meet Jacob Black , která hraje v 0:32 :)

Jmenuje se Ashes To Ashes - Groove Addicts ( video na konci článku )

( v New Moon traileru je to trochu jiná verze té písničky )

Další novinky :

z LaineyGossip

20.8. přiletěla do Vancouveru Dakota Fanning. Prý byla v dobré náladě a rozdávala spoustu autogramů. ( fotky na odkazu Lainey )

http://www.laineygossip.com/pics/dakota-airport-20aug09-09.jpg

Ve Vancouveru se to prý hemžilo fotografy a ani jeden herec nevychází bez ochranky.

Včera byla Kristen v salonu kvůli paruce a venku na ní čekalo 10 aut s ochrankou!

Kristen byla v salonu taky kvůli kostýmu a make upu na upíra! Ano, čtete dobře. Znamená to totiž, že v Eclipse se konečně dočkáme Aliciny vize ve které se Bella zjeví jako upírka!! :)

19.8.2009 - SE NATÁČELY SCÉNY S JASPEREM A MARIOU, jak připravují vojsko. Dále se také natáčely scény s Alicí a Edwardem. Je to nějaká vzpomínka, když byl Edward v Arově mysli.

JINAK UPOZORŇUJU, ŽE PŘESNĚ ZA 90 DNÍ PŘIJDE DO KIN NEW MOON. ( u nás 96! :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: NOVINKY Z VANCOUVERU das 22. 08. 2009 - 16:51