ŽIVOTOPIS-Alice

5. červenec 2009 | 17.10 |
http://twilightrules.files.wordpress.com/2009/01/alice1.jpg
Mary Alice Brandon Cullen se narodila ve státě Mississippi někdy okolo roku 1901. Kvůli jejím vizím se dostala do ústavu a tam se o ní začal zajímat upír, který tam pracoval. Lovec, upír James, se rozhodl Alici zabít jen proto, že jí měl neznámý upír z ústavu v oblibě. Dříve než se k ní však mohl James dostat, upír ji někdy okolo roku 1920 přeměnil - a tak ztratila pro Jamese všechnu přitažlivost. James ale přesto zabil jejího zachránce, takže když se Alice probudila, nepamatovala si nic a nebyl tam nikdo, kdo by jí to připomněl.
Její vize značně posílily, časem jí ukázaly Jaspera a ona ho našla. Zůstali spolu a po dvou letech, s pomocí jejích vizí, našli Carlislea s rodinou a zůstali u nich. Ráda nakupuje.
Alice vypadá jako víla - malá, velmi hubená s nádhernými pohyby. Má krátké černé rozježené vlasy. Její zvláštní schopností jsou vize budoucnosti, které se ovšem nemusí vždy splnit. Nevidí jak věci dopadnou, dokud dotyčný neudělá rozhodnutí, které k nim vede.

Celé jméno: Mary Alice Brandon Cullen

Stav: upír

Datum narození: 1901(?)

Datum přeměny na upíra: Někdy v 2O. letech 20 století - bylo jí 19.

Původně pochází:Biloxi, Mississppi

Barva vlasů: černá

Barva očí: Jako upír zlatá/černá

Výška: 147, 5 cm

Fyzický popis: podobná elfovi, velmi hubená, jemné rysy, krátce střižené vlasy rozježené všemi směry.

Výjimečné nadání: Může vidět do budoucnosti.

Povolání: V současné době zapsaná na Střední školu v Forks

Rodinní příslušníci: Provdaná za Jaspera - adoptivní člen rodiny Cullenů. Sestra Cynthia a jediná neteř.

Příčina přeměny: Pracovník v ústavu pro duševně choré - jméno neznámé.

Koníčky: Miluje nakupování.

Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro choromyslné kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stale se chráněnkou upíra, která pracoval v budově. James, upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu bylo jasné, že po ni James jde, on, ten upír který pracoval v blázinci, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra. Neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.

     V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla to, co hledal. Jeden druhého našli v roce 1948 a roku 1950, Carlisla našli pomocí jejích vizí. Od té doby se stali členy rodiny.

     Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jednou je dost.

     Alice s Bellou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím jejího přátelství s Edwardem. V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře