ROB A LEIGHTON

25. duben 2010 | 15.14 |

KONKRÉTNĚ Z BRAVO WEBU:

Robert Pattinson & Leighton Meester přistiženi!

STAR: Robert Pattinson & Leighton Meester přistiženi! - foto

Přestože nedávno Robert Pattinson veřejně prohlásil, že chodí s Kristen Stewart, nedávno byl přistižen, jak opouští newyorské apartmá hvězdy Gossip Girl Leighton Meester!

()

Nejenže Roba viděli Leightonini sousedé, o jejich románku navíc už napsal i americký magazín Life & Style. "Již po několikáté byl Robert Pattinson viděn, jak opatrně vykukuje ze dveří bytu Leighton Meester a když zjistí, že nikde není žádný fotograf, rychle přebíhá se skloněnou hlavou do přistaveného auta," psalo se doslova v časopisu.

K tomu, že mezi filmovým Edwardem a hvězdou Super drbny něco je, se přidává i dobrá kámoška Leighton: "Už jednou mezi nimi proběhl románek přes textovky. Pak to ale nějak vyprchalo. Teď když se Leighton rozešla se Sebastianem Stanem, první komu volala, byl Rob. Určitě spolu chodí!"

A co na to říkají Rob a Leighton? "V té době, kdy jsem měl být u Leighton, jsem byl s Kristen," brání se Robert a hvězda Gossip Girl dokonce říká: "Roberta neznám. Nikdy jsem se s ním nepotkala tváří v tvář!"

Co je na celé aféře pravdy, tedy zřejmě vyplyne na povrch až časem. Věříme ale, že se Rob zachová čestně vůči své současné partnerce Kristen Stewart!

Podívej se, co říkají o Robertovi a Leighton na Celeb TV

KOMENTÁŘE FANOUŠKŮ:

piškot, 13

at si delaj co chtej...a jak uznaj za vhodny....ikdyby tady proti nim protestovalo milion lidi tak jim to bude stejnak jedno....takze at to udelaj tak jak uznaj za vhodny....ae ja osobne rikam ze robertovi to vic slusi s kristen

lucka, 14

robert má svůj život tk ho nechte!!! ;)

:(, 14

neserte se do toho už kuaa!!...je to jeho vec...:(( a le doufam ze top ej jen bulvááár

snoopy, 14

já fakt nechápu že je to baví........ co je nám do toho jestli kristen podvádí nebo ne...=(

LindusheFreedom,15

To jsou blbosti. :D já si se svým kámošem taky občas vyrazím na zmrzku, a neznamená to hned, že s ním něco mám :D celebrity to mají úplně stejně, akorát jsou známí, proto z toho paparazzi hned mají druhý Vánoce, že se Leighton a Robert někde sešli... :D fakt trapný...

POZN.:červeně označený komentář znamená, že s Lindushí naprostou souhlasim! A taky doufám, že to neni pravda, už takhle mě serou keci o Robovi a Emilií.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: ROB A LEIGHTON das 25. 04. 2010 - 19:15
RE: ROB A LEIGHTON mrkew cullen 26. 04. 2010 - 08:21
RE: ROB A LEIGHTON das 26. 04. 2010 - 15:38
RE: ROB A LEIGHTON claire* 26. 04. 2010 - 15:42
RE: ROB A LEIGHTON lusha 27. 04. 2010 - 17:11