FAKTA O ROBOVI

10. prosinec 2009 | 13.33 |
Jak se mám vyrovnat s tlakem který způsobují hysterické mladé dívkypo úspěchu Stmívání ?
Je zvláštní, že už nemůžu chodit po ulici sám jako dřív. Někdy se z toho uznání cítím zranitelný. Snažím se dosáhnout role, která mi pomůže k úspěchu a zároveň mě nechá v klidu.

Bylo monoho filmů o upírech, ale po této sáze ste se stal ještě větším. Shledal jste něco zvláštního ve svém výkonu " Nesmrtelného" .
Tato myšlenka vzkřísila myšlenku upírů ve filmu. A probudila něco v mladé generaci s čím jsem ani nepočítal. Zkoušel jsem monoho věcí které by mi pomohli hrát upíra. Soustředil jsem se pouze na samotný výsledek.
V knize je Edward přítomen míň než ve flmu.
V knize Bella slyší Edwardův hlas ve své hlavě. Ve filmu sme se obrátili na hlas ve vizuální podobě. Také sme přidali bojové scény na konci filmu. Opravdu jsem si je užil.
Přemíšlel jste někdy, že v úspěchu filmu Stmívání, je dobře skrytý konzervatismus v sexuálním vztahu mezi Bellou a Edwardem?
Každý vnímá tento vastní příběh jinak. Osobně si myslím, že sexuální abstiněnce ve filmu funguje opačným směrem. Proto je tam to sexuální napětí až fanoušci křičí: Musí mít sex, měli by mít sex !
Oběvil by ste se nahý ve filmu a na jeviští stejně jako Daniel Radcliffe ?
Skutečnost je taková, že jsem byl schopen. Můj nový film "Little Ashes " obsahuje právě takové scény.

Co jste cítil při těchto scénách v tomto španělském filmu ?
Z počátku jsem byl velice nervózní. Ve zkutečnosti španělé mají zcela jinou představu o nahotě oproti Britům.
Ve Vaších 23ech letech, s tím vším humbukem kolem vašeho jména věřím že jste normální.
Mám obavy hlavně z těch všech drbů a fámů které jsem o sobě četl na internetu. Dokonce si ani nedokážete představit jak mě to štve.
ZDROJÍK...A KDYŽ BUDETE KOPÍROVAT..TAK NEDÁVEJTE JAKO ZDROJ MNĚ ALE DEJTE POD TO TUTO IKONKU MÉHO MILOVANÉHO SBÉ..PÁČ ONA JE SKVĚLÁ A SAMA TO PŘEKLÁDALA...TAKŽE...JSEŠ NEJ:

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: FAKTA O ROBOVI miley, twilight - sb ♥ 10. 12. 2009 - 14:18