ROZHOVOR K PHOTOSHOOTU NAŠÍ ڎASNÉ ČTYŘKY :)

11. prosinec 2009 | 18.24 |
Chtějí muži a ženy to samé? S hvězdami filmu Nový měsíc jsme si popovídali o lásce, sexu a vztazích. Redaktory Glamour jsme vyslali do Vancouveru, kde se setkali s Ashley Greene, hraje Alice Cullen vidící budoucnost, Jacksonem Rathbone, hraje jejího přítele Jaspera, Nikki Reed, hraje krásku Rosalie, a vynikajícím sportovcem Kellanem Lutzem, který hraje Emmetta Cullena. Zatněte zuby a jdeme na to!
T-nm-e-bd.blog.cz

• Jaký je rozdíl mezi láskou a touhou(lust = touha, chtíč)?
KELLAN: První půlrok je vždy vzrušující, ale pak může začít nuda. Takže jestli ten žádostivý pocit nikdy nevymizí, tak víte, že je to skutečné.
ASHLEY: Když náhle začnete milovat věci, které vás dříve na druhém rozčilovaly, tak to znamená, že se něco změnilo.
NIKKI: Přeháníme to s používáním slova "miluji". "Miluji tacos, miluji boty." "Milujeme" spoustu věcí, ale netoužíme po spoustě věcí. jsem ve filmu, kde se vše točí kolem posedlosti láskou, ale lidé by měli být více posedlí touhou.
JACKSON: Touha chutná jako tequila a láska jako whiskey. Láska hoří déle, hřeje vás uvnitř a někdy děláme hlouposti. Tequila nás vede k plýtvání. Zbytečně visíme na touze a zahříváme se láskou.
• Tělo a ochlupení... diskutujme.
KELLAN: Mám chlupy na hrudi a když dělám fotky pro magazíny, tak se oholím, abych vypadal mladě. Ale nikdy jsem se nenechal navoskovat.
NIKKI: Jsem velká fanynka ochlupení - jestli se muž holí, tak nemám zájem.
JACKSON: Přál bych si mít větší strniště. Kvůli natáčení se musím holit denně, ale raději bych si vousy nechal růst, žil v horách a holil se sekerou.
ASHLEY: Delší vousy vypadají na klukovi skvěle, ale bolí to, když líbáte. Trochu chlupů na hrudi nevadí, ale nelíbí se mi na zádech!
T-nm-e-bd.blog.cz
• Jaká věc je pro tebe neodolatelná?
KELLAN: Důvěra. Je sexy. Taky mám rád holky, které když si rezervují lístky, vědí, jak sehnat ty nejlevnější.
NIKKI: Muži, kteří jsou chytřejší než já. Jsme opravdu otevřená učení.
ASHLEY: Talent. Ve vteřině vidíte nějaký živel a stává se pro vás přitažlivým.
JACKSON: Sledování dívky, která je ponořená do hudby. Zvl᚝ na klavír nebo cello. Jestliže vïdím dívku hrát na cello, tak bych jí hned koupil nové kalhotky!
T-nm-e-bd.blog.cz

• Kdy byste nikdy neučinili kompromis?
KELLAN: Výslech mých přátel. V životě mám lidi z různých důvodů. Nečekám, že bude partnerka kamarádit se všemi, ale nebude mi radit s kým se mám přátelit a s kým ne.
JACKSON: Má hudba. Můžete přijít o vztah, když budete dlouhé hodiny trávit hraním, ale je to vážná věc. Některé ženy to nechápou.
ASHLEY: Prostor. Potřebujete ve vztahu prostor. Jsem typ: "Jdu ven s holkama, vyjdi si s klukama."
NIKKI: Moje nezávislost. Nikdy bych se nevzdala mé práce, přátel a vlastního místa.
T-nm-e-bd.blog.cz

• Věříte v "předurčení"?
ASHLEY: Bože, doufám, že ano. Pevně věřím v chemii - nemá to nic společného s tím, co chceš, chemikálie tě prostě ovlivní.
KELLAN: Věřím, že existují tři lidé, kteří by si mohli být vzájemně předurčeni. Zjistíte, že jeden vztah nebude chtít realizovat. Pak doufejme, že další ví, kdy je ten správný čas.
JACKSON: Myslím, že nás řídí osud, ale někdy spolu dokáží lidé být celý život, aniž by si byli předurčeni.
NIKKI: Věřím v něco většího. Lidé se rodí s přáním připojit se k někomu, ale je to pak přátelství nebo vztah?
• Jak se přenesete přes rozchod?
ASHLEY: Já jsem typ, který si okamžitě řekne: "Jsem v pořádku," a o tři měsíce později je to pryč. Už to ale nemůžu vrátit.
JACKSON: Rád chodím do opuštěných barů a bavím se se zábavnými lidmi. Když se pověsíte na cizince, na nic se vás neptají.
KELLAN: Jsem kluk pro vztahy. Jestliže má rozchod důvod, snažím se to napravit. Když někdo podvádí, jsem naštvaný, ale raději bych ztratil lásku než bych ji neměl mít vůbec.
NIKKI: Pamatuji si svůj první rozchod. Myslela jsem, že můj život skončil. Pak si najednou uvědomíte, že zůstala jen jizva a bolest zmizela.
T-nm-e-bd.blog.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: ROZHOVOR K PHOTOSHOOTU NAŠÍ ڎASNÉ ČTYŘKY :) Šnégja 11. 12. 2009 - 18:35