FAKTA O TAYLORKOVI

9. prosinec 2009 | 21.16 |
Edward Cullen oběvil soupeře v osobě vlkodlaka Jacoba Blacka. Tady je 10 věcí které by jste měli vědět o svém oblíbeném vlkodlakovi Taylorovi Lautnerovi.
Takže kdo vlastně je ten kluk ? Taylor Daniel Lautner se narodil 11. února 1992 ve státě Michigan. Má Nizozemské, Francouzské, a Německé kořeny.
1. Mluví dvěma jazyky
V kousku Nového Měsíce mluvil Jacob španělsky s Bellou. Dokonce zkusil i jazyk amerických indiánů.
Řekl jsem něco v indiánském jazyce Kvilertov, když jsem šel políbít Bellu do kuchyně, ale nebudu Vám říkat co, musíte si to zjistit sami".
2. Umí karate
Taylor může být v New Moon bojovný vlkodlak, ale je to chlap co se o sebe umí postarat i v každodenním životě. Když mu bylo 8 let získal tři zlaté medailev soutěžích světové organizace karate (WKA). V roce 2003 bylprvním 11-ctiletým chlapcem, který získal černý pásek v soutěži NASK.
3. Žije hudbou
Taylor ztvárnil zastřeleného chlapce v klipu " Caught up in you " v písní cass Thompson. Taylor také rád točí domácí videa se svými přáteli, které můžete naleznout na známém světovém servru You tube.
4. Umí tančit

Taylor miluje tanec. Dokonce hrál ve videoklipu k písní "Apologize" a dal ho na Youtube. Tancem se také podílí na HIP-HOPOVÉ skupině " La hip kids " a " Hot Shots " .

ZDROJÍK..SB-SEŠ ŠIKOVNÁ KOČÍ...ONA TO TOTIŽ PŘELOŽILA Z RUŠTINY..JSEM ZAČÁTEČNÍK TAK BYCH TOMU ASI MOC NEROZUMĚLA :)   :

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře