CHUDÁK :(

10. prosinec 2009 | 11.56 |

STAR: Kellan Lutz riskuje zatčení! - foto

Filmovému Emmettu Cullenovi jde o život...

Jen krůček dělí hvězdu ságy Twilight Kellana Lutze od toho, aby strávil pár dní za mřížemi. V současné době totiž natáčí mini-seriál Generation Kill v africkém Mosambiku a tamní policie americké herce přímo nenávidí!

Situace je dokonce vyhrocená natolik, že kdykoli natáčecí štáb včetně Kellana chtějí opustit resort, ve kterém bydlí, musí místním "ochráncům práva" platit nemalé částky za to, aby je okamžitě neodvlekli do vězení.

"Občanská válka v Mosambiku trvá již téměř deset let a je to tu opravdu znát," vzkázal Kellan z Afriky. "Jdu po ulici a kluk mladší než já, na mě míří samopalem jenom proto, že jsem Američan!"

"Kdykoli opustím hotel, riskuji zatčení," svěřil se ještě Kellan a dodal: "Nemá cenu se jakkoli vzpírat nebo utíkat, zastřelili by nás! Lepší je se rovnou zeptat: 'Kolik chcete, abych mohl jít dál'!"

Situace v Mosambiku je podle filmového Emmetta Cullena opravdu vážná: "Musíte mít neustále u sebe obrovský obnos peněz na úplatky, zároveň ale riskujete, že vás o ně někdo připraví!" Podle celého štábu je tedy lepší, zůstávat raději v bezpečí turistického resortu.

ZDROJ:

www.bravo.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře